2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace řídících systémů čistíren odpadních vod a čerpacích stanic odpadních vod
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výměna stávajících řídících systémů (PLC), doplnění komunikačních prostředků pro dálkový přenos dat (obousměrný), úprava stávajících rozvaděčů anebo dodání nových rozvaděčů, úprava anebo náhrada stávajících prvků HW a SW pro vizualizaci, archivaci a zálohování dat. Plnění bude realizováno ve vazbě na čistírny odpadních vod (dále jen „ČOV“) a čerpací stanice (dále jen „ČS“) na kanalizačních sítích, přičemž realizací veřejné zakázky dojde ke sjednocení HW, SW, řídících algoritmů a komunikace mezi jednotlivými komunikačními prvky a uzly. Komunikace musí být spolehlivá a funkčně oddělená od jiných sítí, tj. dojde k oddělení informační technologické sítě (IT) a provozní technologické sítě (OT) tak, aby nemohlo dojít k jejich kybernetickému ohrožení. Součástí předmětu plnění je zpracování a předání dokumentace skutečného provedení v elektronické podobě a dále servisní služby po dobu neurčitou (návrh podmínek servisních služeb bude účastníkem předložen v další fázi v návaznosti na výzvu k podání předběžných nabídek a může být předmětem jednání, pokud se jedná o podmínky a rozsah). Další informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: JŘSU - řídící systémy
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka je zadávána v jednacím řízení s uveřejněním dle § 60 a násl. ZZVZ. Jednací řízení s uveřejněním probíhá ve více fázích, nejprve dochází k podání žádosti o účast (prokázání splnění kvalifikace) a po jejich posouzení zadavatel vyzývá kvalifikované účastníky zadávacího řízení k podání předběžných nabídek. Předběžnou nabídku může podat pouze ten účastník zadávacího řízení, který byl zadavatelem vyzván k podání předběžné nabídky (tj. účastník zadávacího řízení, který prokázal splnění kvalifikace a byl vybrán při snížení počtu účastníků zadávacího řízení, pokud tento postup bude využit). Následně zadavatel s účastníky zadávacího řízení jedná o jejich předběžných nabídkách (resp. může jednat – srov. odst. 19.3. zadávací dokumentace). Zadavatel může v průběhu jednání změnit nebo doplnit zadávací podmínky vyjma minimálních technických podmínek dle odst. 3.3 zadávací dokumentace a vyjma pravidel pro hodnocení nabídek v souladu s § 61 odst. 11 ZZVZ. Po ukončení jednání o předběžných nabídkách zadavatel vyzývá účastníky zadávacího řízení k podání (konečných) nabídek. Nabídku může podat pouze účastník zadávacího řízení, který byl k podání nabídky vyzván. Další informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48151000 Computersteuerungssystem, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 3 ZZVZ (ve spojení s § 66 ZZVZ) vyhrazuje právo požadovat do 3 let ode dne uzavření smlouvy na plnění veřejné zakázky poskytnutí nových služeb spočívajících v rozšíření služeb, které jsou předmětem veřejné zakázky na ČOV a ČS blíže uvedená v příloze č. 5 zadávací dokumentace. Finanční limit předpokládané hodnoty opčního plnění vyplývá z § 66 písm. e) ZZVZ.