2. Verfahren
Verfahren
Titel: Soortenmanagementplan (SMP)
Beschreibung: Voor u ligt het aanbestedingsdocument van de gemeente Tynaarlo (hierna: gemeente) voor het opstellen van een pre- soortenmanagementplan (pre-SMP) en soortenmanagementplan (SMP). Doel van de aanbestedingsprocedure is om één onderneming te contracteren voor het aanvragen van een gebiedsgerichte tijdelijke ontheffing pre-SMP en ontheffing SMP Omgevingswet bij de provincie Drenthe, op basis van een soortenmanagementplan (hierna SMP) voor de duur van 2 jaren (exclusief verlengingsopties). Daarnaast bestaat deze opdracht uit het uitvoeren van de monitoring. De monitoringsopdracht heeft een afwijkende looptijd van 10 jaar. Tot de scope van de opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: Het SMP dient als gebiedsgerichte ontheffing. De afbakening vormt de bebouwde kom. Het SMP richt zich op particuliere woonhuizen en woningen van woningcorporaties en hun omgeving binnen de 18 kernen die in het populatieonderzoek zijn opgenomen. Regievoering en uitvoering van de plaatsing van de mitigerende/compenserende maatregelen maakt ook deel uit van deze opdracht. Ook het na schriftelijk akkoord van de opdrachtgever bestellen/leveren van de alternatieve verblijfplaatsen maakt onderdeel uit van deze opdracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90721700 Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1