See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup profesjonalnych instrumentów muzycznych i wyposażenia orkiestronu dla Opery Nova w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem własnym na adres Opery Nova w Bydgoszczy, ul. Focha 5, wraz z wniesieniem do wskazanego pomieszczenia w gmachu Opery Nova, fabrycznie nowych, pochodzących z bieżącej produkcji, nie będących przedmiotem ekspozycji, instrumentów oraz wyposażenia orkiestronu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37300000 Musikinstrumente und Teile für Musikinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel, 37316000 Schlaginstrumente, 37313500 Harfen, 37311100 Klaviere, 37311000 Tasteninstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - fortepian koncertowy
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego, nie będącego przedmiotem ekspozycji fortepianu koncertowego
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 37311000 Tasteninstrumente
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II - pianino
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego, nie będącego przedmiotem ekspozycji pianina
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 37311100 Klaviere
Los: LOT-0003
Titel: Część III - fortepian
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego, nie będącego przedmiotem ekspozycji fortepianu
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - fortepian hybrydowy
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowego, nie będącego przedmiotem ekspozycji fortepianu hybrydowego
Interne Kennung: Część IV
Los: LOT-0005
Titel: Część V - harfa
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowej, nie będącej przedmiotem ekspozycji harfy
Interne Kennung: Część V
Haupteinstufung (cpv): 37313500 Harfen
Los: LOT-0006
Titel: Część VI - instrumenty perkusyjne
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowych, nie będących przedmiotem ekspozycji instrumentów perkusyjnych
Interne Kennung: Część VI
Haupteinstufung (cpv): 37316000 Schlaginstrumente
Los: LOT-0007
Titel: Część VII - pulpit wraz z podium dyrygenta orkiestry
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowych, nie będących przedmiotem ekspozycji pulpitu i podium dyrygenta orkiestry
Interne Kennung: Część VII
Haupteinstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII - wyposażenie orkiestronu
Beschreibung: Dostawa fabrycznie nowych, nie będących przedmiotem ekspozycji elementów wyposażenia orkiestronu
Interne Kennung: Część VIII
Menge: 1