2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vastgoedbeheer applicatie
Beschreibung: De gemeente Velsen zet een aanbesteding in de markt t.b.v. de aanschaf van een applicatie voor het uitvoeren van werkzaamheden op het gebied van Vastgoedbeheer. De aan te besteden Opdracht betreft ten minste: • het als Software-as-a-Service leveren van de ICT-oplossing; • het technisch implementeren van de ICT-oplossing, inclusief de koppelingen; • het organisatorisch inrichten van de ICT-oplossing samen met de Opdrachtgever; • het initieel opleiden, trainen, instrueren van de medewerkers van Opdrachtgever; • het migreren van de gegevens vanuit de momenteel in gebruik zijnde applicaties; • het technisch beheren en functioneel onderhouden van de ICT-oplossing; • het leveren van ondersteuning voor het functioneel beheer van de Opdrachtgever. Zie voor meer informatie het Aanbestedingsdocument. Zie het Aanbestedingsdocument voor alle informatie.
Interne Kennung: VLS 202602 PRJ-2600121
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing.