2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU Aanbesteding Afval Scholengroep Opron
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: • Inzameling en verwerking van restafval • Inzameling en verwerking van PD • Inzameling en verwerking van GFT • Inzameling en verwerking van papier/karton • Inzameling en verwerking van vertrouwelijk papier • Inzameling en verwerking van diverse afvalstromen op afroep Optioneel • Uitbreiden aantal locaties voor inzameling en verwerking van diverse afvalstromen. • Uitvoeren van een afvalscan In 2023 is over alle locaties genomen ca. 90.000 kilo restafval ingezameld
Interne Kennung: 2024-AFV303877
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: EU Aanbesteding afval Scholengroep Opron
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: • Inzameling en verwerking van restafval • Inzameling en verwerking van PD • Inzameling en verwerking van GFT • Inzameling en verwerking van papier/karton • Inzameling en verwerking van vertrouwelijk papier • Inzameling en verwerking van diverse afvalstromen op afroep Optioneel • Uitbreiden aantal locaties voor inzameling en verwerking van diverse afvalstromen. • Uitvoeren van een afvalscan Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een overeenkomst voor de duur van vijf jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de overeenkomst nog vijf keer te verlengen met één jaar.