478296-2026 - Ergebnis
Polen – Sanitätspacks – Sukcesywna dostawa zestawów do preparatyki składników krwi.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa zestawów do preparatyki składników krwi.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zestawów do preparatyki składników krwi do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi, w podziale na trzy Pakiety (części): 1) Pakiet 1 - Zestawy przyłączeniowe do filtracji KKCz; 2) Pakiet 2 - Zestawy do zlewania UKKP z kożuszków leukocytarno-płytkowych; 3) Pakiet 3 - Zestawy do redukcji biologicznych czynników chorobotwórczych w osoczu i w koncentratach krwinek płytkowych zawieszonych w osoczu/RW kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego systemem do inaktywacji czynników zakaźnych Mirasol. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 2 i 9 do SWZ. 3. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy). 4. Ilekroć w SWZ i jej załącznikach przedmiot zamówienia opisano poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, należy przez to rozumieć jedynie przedstawienie przykładu produktu, procesu, rozwiązania czy funkcjonalności, to jest określenie minimalnych parametrów jakościowych i cech użytkowych produktu, materiału bądź technologii i należy przyjąć, iż wskazaniu takiemu towarzyszy każdorazowo wyrażenie „lub równoważny/e”. Wskazanie takie ma na celu wyłącznie doprecyzowanie oczekiwań Zamawiającego. W takim przypadku Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, przy czym oferowane rozwiązania równoważne winny posiadać parametry nie gorsze niż określone przez Zamawiającego. Jako minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe należy rozumieć wymagania dotyczące produktów, procesów, funkcjonalności, materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach i stronach internetowych różnych producentów. Również w przypadku powoływania się przez Zamawiającego na normy, europejskie oceny techniczne, aprobaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych (certyfikaty) odnoszące się do przedmiotu zamówienia, dopuszcza się rozwiązania równoważne do opisanych przez Zamawiającego. W zakresie przywołanych w dokumentacji norm, stanowią one wymóg minimalny, tj. dopuszcza się normy wyższe, równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego ma obowiązek wykazać, że oferowane przez niego dostawy lub usługi spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung241121-2026
Interne KennungZP.260.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 - Zestawy przyłączeniowe do filtracji KKCz
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 2 i 9 do SWZ. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ.
Interne KennungPakiet 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj.: 1) zakupu większej ilości asortymentu wyspecyfikowanego w opisie przedmiotu zamówienia w zakresie 30% wartości zamówienia podstawowego, w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia okoliczności; 2) obniżenia wielkości przedmiotu Umowy w przypadku rzeczywistego mniejszego zużycia asortymentu (możliwość rezygnacji z części zamawianego asortymentu) z zastrzeżeniem, że rezygnacja z asortymentu nie przekroczy 30% wartości zamówienia podstawowego. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji określa załącznik nr 7 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 - Zestawy do zlewania UKKP z kożuszków leukocytarno-płytkowych
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 - Zestawy do redukcji biologicznych czynników chorobotwórczych w osoczu i w koncentratach krwinek płytkowych zawieszonych w osoczu/RW kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego systemem do inaktywacji czynników zakaźnych Mirasol.
Interne KennungPakiet 3