2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości w obiektach Sądu Rejonowego w Koszalinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania czystości w obiektach biurowych Sądu Rejonowego w Koszalinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie czystości w obiektach Sądu Rejonowego w Koszalinie.
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje bieżące sprzątanie pomieszczeń biurowych, archiwów, toalet, ciągów komunikacyjnych o łącznej powierzchni ok. 8 902,25 m2 oraz utrzymanie czystości (w tym odśnieżanie) terenów zewnętrznych o powierzchni ok 1336 m2, podlewanie i koszenie terenu zielonego o powierzchni 137 m2, a także utrzymanie czystości i odśnieżanie wokół wejścia do obiektów (w tym schody). Przedmiot zamówienia obejmuje równie obsługę szatni w okresie jesienno – zimowym w budynku przy ul. Władysława Andersa 34.