2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla zabezpieczenia przeciwerozyjnego suwających się skarp w Nadleśnictwie Jeleśnia
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami pozwalającej na realizacje inwestycji pn. Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zabezpieczenia przeciwerozyjnego osuwających się skarp w Nadleśnictwie Jeleśnia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (OPZ), 2. w ramach zamówienia obejmującego opcję (dalej jako „Opcja”) pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową, o jakiej mowa w pkt 1. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację Przedmiotu zamówienia. Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w projekcie Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja” (MRG3), w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji w sytuacji udzielenia zamówienia na roboty budowlane wykonywane w oparciu o dokumentację projektową, o jakiej mowa w pkt 1. 3. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają: 3.1. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. 3.2. Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ,
Vorherige Bekanntmachung: 341654-2025
Interne Kennung: S.270.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla zabezpieczenia przeciwerozyjne osuwających się skarp w leśnictwie Koszarawa Bystra.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami pozwalającej na realizacje inwestycji zabezpieczenia przeciwerozyjnego osuwających się skarp w w leśnictwie Koszarawa Bystra zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (OPZ),
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia obejmującego opcję (dalej jako „Opcja”) pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych w oparciu o opracowaną dokumentację projektową. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację Przedmiotu zamówienia. Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w projekcie Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich - kontynuacja” (MRG3), w wysokości odpowiadającej uruchamianemu zakresowi Opcji w sytuacji udzielenia zamówienia na roboty budowlane wykonywane w oparciu o opracowaną dokumentację projektową. Termin wykonanie Opcji – w okresie realizacji robót budowlanych wykonywanych w oparciu o dokumentację projektową stanowiącą przedmiot Zamówienia Podstawowego. Uruchomienie Opcji przewiduje się w 2026 roku a realizację Opcji przewiduje się do dnia 31 grudnia 2026 r.
Los: LOT-0002
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla zabezpieczenia przeciwerozyjne osuwających się skarp w leśnictwach Sopotnia Dolna, Sopotnia Górna i Sopotnia Potok.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami pozwalającej na realizacje inwestycji zabezpieczenia przeciwerozyjnego osuwających się skarp w w leśnictw Sopotnia Dolna, Sopotnia Górna i Sopotnia Potok zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (OPZ),
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla zabezpieczenia przeciwerozyjne osuwających się skarp w leśnictwie Romanka Dolna.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami pozwalającej na realizacje inwestycji zabezpieczenia przeciwerozyjnego osuwających się skarp w leśnictwie Romanka Dolna zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (OPZ),
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej dla zabezpieczenia przeciwerozyjne osuwających się skarp w leśnictwie Ślemień.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) wykonanie dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi opiniami, uzgodnieniami i decyzjami pozwalającej na realizacje inwestycji zabezpieczenia przeciwerozyjnego osuwających się skarp w leśnictwie Ślemień zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (OPZ),
Interne Kennung: Część 4