478326-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Bauarbeiten für Schulgebäude – Realisatie Ver-nieuwbouw Herman Gorter School
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealisatie Ver-nieuwbouw Herman Gorter School
BeschreibungZaan Primair wenst door middel van onderhavige procedure een opdrachtnemer te selecteren voor het project ‘Ver-nieuwbouw Herman Gorter school’. Voor dit project wordt momenteel gewerkt aan het technisch ontwerp en bestek . De opdracht betreft de integrale realisatie van de ver-nieuwbouw, bestaande uit renovatie van het bestaande schoolgebouw, gedeeltelijke sloop en vervangende nieuwbouw, inclusief een verdiepte gymzaal en uitbreiding van het onderwijsprogramma. Het project omvat zowel het installatietechnische uitvoeringsontwerp als bouwkundige en installatietechnische werkzaamheden en terrein- en inrichtingswerkzaamheden. Opdrachtgever en gebruikers zijn op zoek naar een opdrachtnemer die in staat is om binnen een complexe, binnenstedelijke en technisch uitdagende context een toekomstbestendig, duurzaam en energieneutraal onderwijsgebouw te realiseren, passend binnen de bestaande omgeving en met oog voor zowel renovatie als nieuwbouwintegratie. 970 m2 BVO renovatie, 540 M2 sloop, 1.790 m2 Nieuwbouw (2.760 m2 totaal)
Interne Kennung19BZ
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45454000 Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0000
TitelAannemer Ver-nieuwbouw Herman Gorter School
Interne Kennung1