See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentów Finansowych: Pożyczka na innowacje i wzrost konkurencyjności oraz Standardowa pożyczka rozwojowa w ramach projektu Pożyczki dla MŚP na Pomorzu Zachodnim
Beschreibung: 1. BGK chce budować partnerskie relacje, oparte na etyce i zaufaniu. Dlatego też Wykonawca, podpisując umowę w sprawie niniejszego zamówienia publicznego oświadcza, iż zapoznał się z Kodeksem postępowania dla Partnerów Biznesowych BGK udostępnionym pod linkiem https://www.bgk.pl/files/public/Pliki/O_Banku/Kodeks_dla_Partnerow_Biznesowych_BGK.pdf i zobowiązuje się do jego przestrzegania. Niniejszy Kodeks staje się integralną częścią umowy. 2. Przedmiotem zamówienia są zlecone przez BGK usługi polegające na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka na innowacje i wzrost konkurencyjności, przeznaczonym na finansowanie projektów/inwestycji z zakresu rozwoju sektora MŚP realizowanych na terenie woj. zachodniopomorskiego. Szczegóły dotyczące projektów, które mogą być finansowane zawarte zostały w Metryce Instrumentu Finansowego (zwaną dalej: Metryka) stanowiącej załącznik do Projektowanych Postanowień Umowy (PPU).
Vorherige Bekanntmachung: 374336-2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zamówienie z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP na cz. I postępowania DZZK/19/DIF/2024 Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentów Finansowych: Pożyczka na innowacje i wzrost konkurencyjności oraz Standardowa pożyczka rozwojowa w ramach projektu Pożyczki dla MŚP na Pomorzu Zachodnim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są zlecone przez BGK usługi polegające na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka na innowacje i wzrost konkurencyjności, przeznaczonym na finansowanie projektów/inwestycji z zakresu rozwoju sektora MŚP realizowanych na terenie woj. zachodniopomorskiego. Szczegóły dotyczące projektów, które mogą być finansowane zawarte zostały w Metryce Instrumentu Finansowego (zwaną dalej: Metryka) stanowiącej załącznik do Projektowanych Postanowień Umowy (PPU). 2. Zamówienie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług w wysokości 100% wartości zamówienia podstawowego tj. przekazaniu Wkładu Finansowego ze środków Funduszu Powierniczego na warunkach określonych w Projektowanych Postanowieniach Umowy oraz obejmuje świadczenie przez Wykonawcę usługi określonej w SWZ cz. I DZZK/19/DIF/2024 wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka na innowacje i wzrost konkurencyjności oraz udzieleniu co najmniej 21 Jednostkowych Pożyczek o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka na innowacje i wzrost konkurencyjności” z wkładu finansowego Funduszu Powierniczego wniesionego przez Zamawiającego do Funduszu Szczegółowego w łącznej wysokości 30 000 000,00 zł uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 5% tj. min. 1 578 947,37 zł) z przeznaczeniem na wsparcie przedsięwzięć realizowanych przez co najmniej 21 mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z czego: - 6 firm wprowadzi innowacje produktowe, - 10 firm wprowadzi innowacje procesowe. Jedna Inwestycja końcowa może jednocześnie przyczynić się do osiągnięcia każdego ze wskaźników określonych powyżej w pkt 1-2. Według stanu na dzień połowy Okresu Budowy Portfela wskaźniki, o których mowa w niniejszym akapicie powinny zostać osiągnięte na poziomie co najmniej 40 %.