2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy produktów tłuszczowych dla jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów tłuszczowych dla jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie. W formularzu ofertowym podano nazwy skrócone przedmiotu zamówienia, które są tożsame z poniższym opisem przedmiotu zamówienia. Produkty tłuszczowe 1. Margaryna do smarowania pieczywa - o zawartości tłuszczu nie mniej niż 50 %, opakowanie jednostkowe kostka 200 gram lub 250 gram , ilość 112900 kg , kod CPV 15431000-8, 2. Olej roślinny - opakowanie od 1 l. do 5 l., ilość 45400 l., kod CPV 15411100-3.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15431000 Margarine und ähnliche Zubereitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15411100 Pflanzenöle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów tłuszczowych dla jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie.W formularzu ofertowym podano nazwy skrócone przedmiotu zamówienia, które są tożsame z poniższym opisem przedmiotu zamówienia. Produkty tłuszczowe:1. Margaryna do smarowania pieczywa - o zawartości tłuszczu nie mniej niż 50 %, opakowanie jednostkowe kostka 200 gram lub 250 gram , ilość 112900 kg, kod CPV 15431000-8, 2. Olej roślinny - opakowanie od 1 l. do 5 l. , ilość 45400 l. , kod CPV 15411100-3.
Interne Kennung: DKW.2232.1.2025.KP