See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój procesów transformacji cyfrowej w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu
Beschreibung: Rozwój procesów transformacji cyfrowej w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu - przedmiot zamówienia obejmuje 3 części.
Interne Kennung: DA.261.1.10.2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych oraz działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala
Beschreibung: część nr 1 - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych oraz działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala
Interne Kennung: część nr 1 - Integracja i rozbudowa systemów informatycznych oraz działania zwiększajace poziom cyberbezpieczeństwa szpitala
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 - Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala
Beschreibung: część nr 2 - Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala
Interne Kennung: część nr 2 - Działania zwiększajace poziom cyberbezpieczeństwa szpitala
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3 - Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium
Beschreibung: część nr 3 - Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium
Interne Kennung: część nr 3 - Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung