2. Verfahren
Verfahren
Titel: EOA Vervangen verlichting honkbalstadion Pim Mulier te Haarlem
Beschreibung: Deze opdracht betreft het vervangen van de bestaande conventionele sportveldverlichting door moderne LED-verlichting op het honkbalstadion Pim Mulier te Haarlem. De werkzaamheden omvatten het verwijderen van de huidige armaturen, het leveren en aanbrengen van een nieuwe LED-verlichtingsinstallatie, het installeren van een lichtmanagementsysteem, en het uitvoeren van alle bijbehorende elektrotechnische werkzaamheden. Daarnaast wordt een sterkte- en stabiliteitsberekening uitgevoerd voor de bestaande mastconstructies, en worden diverse metingen verricht ter controle op lichthinder en verlichtingsprestaties. De werkzaamheden worden uitgevoerd conform het bijgevoegde bestek (bijlage 1). Voor een volledige beschrijving van de werkzaamheden, technische specificaties en uitvoeringsvereisten wordt verwezen naar dit bestek. Zie bestek
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze opdracht wordt aanbesteed via de Europese openbare procedure als bedoeld in de Aanbestedingswet 2012. Iedere geïnteresseerde marktpartij mag een inschrijving indienen. De gunning vindt plaats op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding (BPKV), waarbij gebruik wordt gemaakt van de methode gunnen op waarde. De aanbestedingsstukken, waaronder het RAW-bestek, bevatten de volledige opdrachtomschrijving en gunningscriteria.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vervangen verlichting honkbalstadion Pim Mulier te Haarlem
Interne Kennung: 1