See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,,Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania w ramach projektu: „Transformacja cyfrowa SP ZOZ Radzyń Podlaski”
Beschreibung: ,,Dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania w ramach projektu: „Transformacja cyfrowa SP ZOZ Radzyń Podlaski” zgodnie z załącznikami do SWZ
Interne Kennung: 26/2025/PN
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ,,Dostawę sprzęt i oprogramowania w ramach projektu: „Transformacja cyfrowa SP ZOZ Radzyń Podlaski” zadanie 1 - oprogramowanie
Beschreibung: Zadanie 1
Interne Kennung: Zadanie 1