2. Verfahren
Verfahren
Titel: 23798 | Adviseur Procesinstallaties en Ontwerpen Elektrotechnische & Werktuigbouwkundige installaties t.b.v. Nieuwbouw Werkcentrum Vliegtuig Kunststoffen Schilderen Woensdrecht te Hoogerheide
Beschreibung: Deze opdracht betreft: • Het ondersteunen/adviseren van het Rijksvastgoedbedrijf bij het contracteren, ontwerpen en realiseren van de procesinstallatie. Het ontwerpen en realiseren van de procesinstallatie is geen onderdeel van deze opdracht; • Het maken van het ontwerp van de gebouwinstallaties van het gebouw. Voor de procesinstallaties treedt de adviseur procesinstallaties op als technisch adviseur voor het Rijksvastgoedbedrijf. De adviseur is het eerste technisch inhoudelijke aanspreekpunt voor de gebruiker en de leverancier/ontwerper van de procesinstallaties. De adviseur zorgt ervoor dat de installatietechnische voorzieningen van de procesinstallaties naar de gebouwinstallaties worden vertaald. Overzicht algemene kenmerken Oppervlakte van de procesinstallatie: circa 6.686 m2 bvo . Disciplines: Procesinstallaties, Elektrotechniek en Werktuigbouwkunde.
Interne Kennung: 23798
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Adviseur Procesinstallaties en Ontwerpen Elektrotechnische & Werktuigbouwkundige installaties t.b.v. Nieuwbouw Werkcentrum Vliegtuig Kunststoffen Schilderen Woensdrecht te Hoogerheide
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 23798
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71321000 Engineering design services for mechanical and electrical installations for buildings
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1