47845-2026 - Ergebnis
Polen – Sektorale Forstplanung – OPRACOWANIE PROJEKTÓW PLANÓW URZĄDZENIA LASU DLA NADLEŚNICTW: GNIEWKOWO, TUCHOLA i WOZIWODA, WRAZ Z PROGNOZAMI ODDZIAŁYWANIA TYCH PLANÓW NA ŚRODOWISKO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOPRACOWANIE PROJEKTÓW PLANÓW URZĄDZENIA LASU DLA NADLEŚNICTW: GNIEWKOWO, TUCHOLA i WOZIWODA, WRAZ Z PROGNOZAMI ODDZIAŁYWANIA TYCH PLANÓW NA ŚRODOWISKO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie opracowania projektów planów urządzenia lasu dla Nadleśnictw: Gniewkowo, Tuchola i Woziwoda, wraz z prognozami oddziaływania tych planów na środowisko, według stanu na dzień 1 stycznia 2028 r.
Vorherige Bekanntmachung764885-2025
Interne KennungEI.270.1.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensUmowa jest wynikiem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego przeprowadzonego na podstawie Zarządzenia nr 13/2024 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu z 25 stycznia 2024 roku w sprawie zasad zamawiania dostaw, usług i robót budowlanych przez Biuro Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu o wartości poniżej kwoty 130 000 zł, o której mowa w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2019 poz. 2019 z późn. zm.)
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung
5. Los
LosLOT-0001
TitelNadleśnictwo Gniewkowo
BeschreibungProjekt planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Gniewkowo wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko, według stanu na dzień 1 stycznia 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz i załączniki do niej
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelNadleśnictwo Tuchola
BeschreibungProjekt planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Tuchola wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko, według stanu na dzień 1 stycznia 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz i załączniki do niej
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelNadleśnictwo Woziwoda
BeschreibungProjekt planu urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Woziwoda wraz z prognozą oddziaływania tego planu na środowisko, według stanu na dzień 1 stycznia 2028 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz i załączniki do niej
Interne KennungCzęść 3