2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bomen Snoeien & Bomen rooien
Beschreibung: Deze aanbesteding is opgedeeld in twee percelen: • Perceel 1 – Besteknummer 26-010, Bomen snoeien - gehele Haarlemmermeer en • Perceel 3 – Besteknummer 26-011, Bomen rooien - gebieden Noord en Zuid. Met deze aanbestedingsprocedure is de gemeente Haarlemmermeer voornemens één partij per perceel te selecteren voor de uitvoering van bijgaande bestekken zijnde RAW raamovereenkomsten. ca. € 2.200.000,- per perceel per jaar worden aan deelopdrachten uit de raamovereenkomst opgedragen
Interne Kennung: 2026-543 - bestekken 26-010 resp. 26-011
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1 - Bomen Snoeien
Beschreibung: Dit betreft • Perceel 1 – Besteknummer 26-010, Bomen snoeien - gehele Haarlemmermeer Met deze aanbestedingsprocedure is de gemeente Haarlemmermeer voornemens één partij voor dit perceel 1 te selecteren voor de uitvoering van bijgaand bestek zijnde RAW raamovereenkomsten. ca. € 2.200.000,- per perceel per jaar worden aan deelopdrachten uit de raamovereenkomst opgedragen
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie van de looptijd van de raamovereenkomst
Los: LOT-0002
Titel: P3 - Bomen rooien
Beschreibung: Dit betreft: • Perceel 3 – Besteknummer 26-011, Bomen rooien - gebieden Noord en Zuid. Met deze aanbestedingsprocedure is de gemeente Haarlemmermeer (hierna ook aangeduid met ‘aanbestedende dienst’) voornemens één partij voor dit perceel 3 te selecteren voor de uitvoering van bijgaand bestek zijnde RAW raamovereenkomsten. ca. € 2.200.000,- per perceel per jaar worden aan deelopdrachten uit de raamovereenkomst opgedragen
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung
478470-2026 - Competition
Netherlands – Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services – Bomen Snoeien & Bomen rooien
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Bomen Snoeien & Bomen rooien
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77000000 Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: P1 - Bomen Snoeien
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 77340000 Tree pruning and hedge trimming
Options:
Lot: LOT-0002
Title: P3 - Bomen rooien
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 77211300 Tree-clearing services