2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na linii 181 w Gdyni i Sopocie oraz na linii 244 w Sopocie, jednym autobusem miejskim niskopodłogowym
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego, tj. komunikacji miejskiej) na linii 181 w Gdyni i Sopocie oraz na linii 244 w Sopocie, jednym autobusem miejskim niskopodłogowym, wg rozkładów jazdy stanowiących Załącznik nr 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 396538-2025
Interne Kennung: ZKM/ZP/10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbio-rowego (przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego, tj. komunikacji miejskiej) na linii 181 w Gdyni i Sopocie oraz na linii 244 w Sopocie, jednym autobusem miejskim niskopodłogowym, wg rozkładów jazdy stanowiących Załącznik nr 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia. Zamówienie obejmuje obsługę brygad: 181/18, 244/1 w dni po-wszednie nauki szkolnej od poniedziałku do piątku. 2. Szacunkowa liczba wozokilometrów w okresie Zamówienia: 24.229. 3. Termin realizacji Zamówienia: 1 września 2025 r. – 22 grudnia 2026 r. 4. Świadczenie usług realizowane ma być autobusem miejskim niskopodłogowym, typu: • SN – o długości od 11,01 m do 13,50 m, lub • PN – o długości od 17,50 m, spełniającym (bezwzględnie wymagane przez Zamawiającego): • warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wy-posażenia (tekst jednolity Dz.U. z 2024 r., poz. 502 ze zm.) oraz • parametry techniczno-użytkowe określone w OPZ. 5. Zamawiający dopuszcza świadczenie usług: • do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, w którym przypada 90. dzień od dnia podpisania umowy, • w odniesieniu do nie więcej niż 10% zaplanowanych na dany miesiąc kalendarzowy wozokilometrów – w kolejnych miesiącach, pojazdem rezerwowym, tj. autobusem miejskim niskopodłogowym typu: • SN – o długości od 11,01 m do 13,50 m, lub • PN – o długości od 17,50 m, spełniającym (bezwzględnie wymagane przez Zamawiającego): • warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 roku w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wy-posażenia (tekst jednolity Dz.U. z 2024 r., poz. 502 ze zm.) oraz • parametry techniczno-użytkowe określone w OPZ.
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)