See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: QOP25-3891 - Raamovereenkomst voor de levering van vloeibaar argon en de installatie, exploitatie en verhuur van nieuwe opslaginstallaties voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en Bio-Incubator NV
Beschreibung: QOP25-3891 - Raamovereenkomst voor de levering van vloeibaar argon en de installatie, exploitatie en verhuur van nieuwe opslaginstallaties voor de leden van de vzw Associatie KU Leuven en Bio-Incubator NV
Interne Kennung: QOP25-3891
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111100 Argon
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1