See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i aparatury medycznej w celu poprawy jakości diagnostyki i leczenia chorób kardiologicznych w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje 8 części.
Interne Kennung: DA.261.1.16.2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - dostawa aparatu USG z Dopplerem
Beschreibung: Część nr 1 - dostawa aparatu USG z Dopplerem
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - dostawa aparatury medycznej kardiologicznej
Beschreibung: Część nr 3 - dostawa aparatury medycznej kardiologicznej
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - dostawa pompy infuzyjne objętościowe i strzykawkowe
Beschreibung: Część nr 5 - dostawa pompy infuzyjne objętościowe i strzykawkowe
Interne Kennung: Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - dostawa rejestratory Holter EKG i RR
Beschreibung: Część nr 6 - dostawa rejestratory Holter EKG i RR
Interne Kennung: Część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - dostawa stymulator do czasowej stymulacji serca
Beschreibung: Część nr 7 - dostawa stymulator do czasowej stymulacji serca
Interne Kennung: Część nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation