478515-2026 - Auftragsänderung
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – „Budowa obwodnicy Tucholi” - opracowanie dokumentacji projektowej
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Budowa obwodnicy Tucholi” - opracowanie dokumentacji projektowej
BeschreibungZakres i zasady wykonywania usługi określają: Wzory umów (Załącznik nr 3a i 3b do SWZ) oraz Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 5 do Umowy). Przekroczenie terminu umownego tj. 18 miesięcy związane jest z rozszerzeniem prac projektowych związanych z: • pozyskaniem nowej mapy do celów projektowych dla przeprojektowanego odcinka związanego z ominięciem stacji zaporowo spustowej, • przeanalizowaniem i przeprojektowaniem wszystkich branż w związku z ominięciem wyżej wymienionej zmiany, • dokonaniem nowych projektów podziałów, • zmianami związanymi z przygotowaniem materiałów do ponownej oceny odziaływania na środowisko, • zmianami związanymi z rodzajem obiektów mostowych.
Interne KennungZDW.N4.361.32.2023
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelBudowa obwodnicy Tucholi” - opracowanie dokumentacji projektowej