2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ochrony osób, mienia, terenów i obiektów Enea Elektrownia Połaniec sp. z o.o. realizowanych przez specjalistyczną uzbrojoną formację ochronną (SUFO)
Beschreibung: Świadczenie usług ochrony osób, mienia, terenów i obiektów Enea Elektrownia Połaniec sp. z o.o. realizowanych przez specjalistyczną uzbrojoną formację ochronną (SUFO)
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001