2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego na potrzeby własne "EKOWOD" Spółki z o.o. w Namysłowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego w ilości szacunkowej około 520 000 litrów na potrzeby własne Zamawiającego. Paliwo będzie dostarczane do zbiornika magazynowego o pojemności 5 000 litrów, znajdującego się na placu w siedzibie Zamawiającego przy ul. Mariańskiej 2 w Namysłowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części, ponieważ przedmiot zamówienia – dostawa oleju napędowego – ma charakter jednorodny i niepodzielny funkcjonalnie. Z uwagi na jednolity sposób realizacji dostaw do zbiornika magazynowego Zamawiającego, brak jest uzasadnienia technicznego lub organizacyjnego dla wyodrębniania odrębnych części zamówienia. Zamówienie przewiduje realizację dostaw sukcesywnych, zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego, co dodatkowo przemawia za powierzeniem realizacji całego zamówienia jednemu Wykonawcy – w celu zapewnienia ciągłości, terminowości oraz odpowiedzialności za jakość i zgodność dostarczanego paliwa. Brak podziału zamówienia nie ogranicza dostępu do udziału w postępowaniu mikro, małym i średnim przedsiębiorcom – ze względu na wartość zamówienia oraz charakter rynku paliwowego, na którym działa wielu wykonawców spełniających warunki udziału. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ i ofercie.
Interne Kennung: ZZP.II/PZP/PN/D/2026.AH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001