2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kurināmā kokskaidu granulu piegāde Valkas novada pašvaldībai
Beschreibung: Kurināmā kokskaidu granulu piegāde Valkas novada pašvaldībai
Interne Kennung: VNP 2026/7K
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111400 Brennstoffe auf Holzbasis
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kokskaidu granulu piegāde Valkas novada pašvaldībai (fasētas-6mm).
Los: LOT-0002
Titel: Kokskaidu granulu piegāde Valkas novada pašvaldībai (granulu piegāde un bunkura uzpilde (8mm))