2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wykonania nasadzeń zastępczych drzew wraz z 3 letnią pielęgnacją do wydanych decyzji o wycince
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi nasadzenia zastępczego oraz 3 letniej pielęgnacji drzew do wydanych decyzji o wycince na terenie nieruchomości należących do AMW OR Gdynia, w zamian za usunięte drzewa na terenie nieruchomości położonych w Gdyni przy ulicach: Błękitnej nr. działki 1095, ul. Kopernika nr działek 1859/2, 1862, w na Helu przy ul. Bocznej nr działki 48/66. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZP-OG.2610.285.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001