2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud E&W-installaties
Beschreibung: Aanleiding voor deze aanbesteding is het aflopen van de huidige onderhoudsgarantie die AQUON heeft met de dienstverleners voor de E&W-installaties. Er is behoefte aan een of meerdere betrouwbare partner(s) voor het verzorgen van het onderhoud aan E&W-installaties. Binnen de scope van deze aanbesteding vallen: Het correctief en preventief onderhoud van alle in het gebouw aanwezige E&W-installaties, uitgezonderd de specifieke (maatwerk) apparatuur in het laboratorium. Zie verder aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: AQ-001-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Onderhoud E&W-installaties zie leidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie verlengingsopties