See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace pro realizaci pilotních adaptačních a mitigačních opatření na budovách Moravskoslezského kraje v rámci projektu LIFE-IP COALA
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektových dokumentací pro provádění stavby, výkon inženýrské činnosti, dozoru projektanta a koordinátora BOZP v přípravě staveb - rekonstrukce stávajících budov, a to s cílem snížení jejich energetické náročnosti a pro provedení některých dalších prací. Veřejná zakázka je rozdělena na 6 částí. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: 6. část – Náš svět, příspěvková organizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby, výkon inženýrské činnosti, dozoru projektanta a koordinátora BOZP. Tato část veřejné zakázky zahrnuje zejména zpracování návrhu zateplení obvodového pláště, výměna otvorových výplní, zateplení střechy, zateplení stropu, měření a regulace, stínící prvky, výměna LED osvětlení, dešťová voda – závlaha, instalace tepelného čerpadla, instalace FVE s bateriovým uložištěm, technologické propojení FVE s tepelným čerpadlem a další opatření, která jsou specifikována v příloze č. 2 návrhu smlouvy. Předpokládané přibližné investiční náklady stavby 14.290.570,- Kč včetně DPH. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách a technické specifikaci pro 6. část veřejné zakázky, které tvoří přílohu č. 1.6 a 2.6 zadávací dokumentace. Realizována bude Varianta 2 technické specifikace (návrh ekonomicky optimální kombinace opatření) a další opatření, která jsou specifikována v příloze č. 2 návrhu smlouvy.
Interne Kennung: 6. část – Náš svět, příspěvková organizace
Los: LOT-0001
Titel: 1. část – Dětský domov a Školní jídelna, Příbor, Masarykova 607, příspěvková organizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby, výkon inženýrské činnosti, dozoru projektanta a koordinátora BOZP. Tato část veřejné zakázky zahrnuje zejména zpracování návrhu zateplení obvodového pláště, výměna otvorových výplní, zateplení střechy, měření a regulace, stínící prvky, instalace FVE s bateriovým úložištěm a další opatření, která jsou specifikována v příloze č. 2 návrhu smlouvy. Předpokládané přibližné investiční náklady stavby 7.394.310,- Kč včetně DPH. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách a technické specifikaci pro 1. část veřejné zakázky, které tvoří přílohu č. 1.1 a 2.1 zadávací dokumentace. Realizována bude Varianta 2 technické specifikace (návrh ekonomicky optimální kombinace opatření) a další opatření, která jsou specifikována v příloze č. 2 návrhu smlouvy.
Interne Kennung: 1. část – Dětský domov a Školní jídelna, Příbor, Masarykova 607, příspěvková organizace
Los: LOT-0002
Titel: 2. část – ZŠ, Dětský domov, Šk. družina a Šk. jídelna, Vrbno p. Pradědem, nám. Sv. Michala 17, příspěvková organizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby, výkon inženýrské činnosti, dozoru projektanta a koordinátora BOZP. Tato část veřejné zakázky zahrnuje zejména zpracování návrhu zateplení obvodového pláště, výměna otvorových výplní, zateplení střechy, instalace nuceného větrání s rekuperací, měření a regulace, stínící prvky a další opatření, která jsou specifikována v příloze č. 2 návrhu smlouvy. Předpokládané přibližné investiční náklady stavby 15.763.640,- Kč včetně DPH. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách a technické specifikaci pro 2. část veřejné zakázky, které tvoří přílohu č. 1.2 a 2.2 zadávací dokumentace. Realizována bude Varianta 2 technické specifikace (návrh ekonomicky optimální kombinace opatření) a další opatření, která jsou specifikována v příloze č. 2 návrhu smlouvy.
Interne Kennung: 2. část – ZŠ, Dětský domov, Šk. družina a Šk. jídelna, Vrbno p. Pradědem, nám. Sv. Michala 17, příspěvková organizace
Los: LOT-0003
Titel: 3. část – Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby, výkon inženýrské činnosti, dozoru projektanta a koordinátora BOZP. Tato část veřejné zakázky zahrnuje zejména zpracování návrhu zateplení obvodového pláště, výměna otvorových výplní, zateplení střechy, instalace nuceného větrání s rekuperací, měření a regulace, stínící prvky, instalace FVE s bateriovým úložištěm a další opatření, která jsou specifikována v příloze č. 2 návrhu smlouvy. Předpokládané přibližné investiční náklady stavby 64.045.180,- Kč včetně DPH. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách a technické specifikaci pro 3. část veřejné zakázky, které tvoří přílohu č. 1.3 a 2.3 zadávací dokumentace. Realizována bude Varianta 2 technické specifikace (návrh ekonomicky optimální kombinace opatření) a další opatření, která jsou specifikována v příloze č. 2 návrhu smlouvy.
Interne Kennung: 3. část – Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace
Los: LOT-0004
Titel: 4. část – Masarykovo gymnázium, Příbor, příspěvková organizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby, výkon inženýrské činnosti, dozoru projektanta a koordinátora BOZP. Tato část veřejné zakázky zahrnuje zejména zpracování návrhu výměna otvorových výplní, zateplení plochých a šikmých střech a stropu k nevytápěnému prostoru, měření a regulace a další opatření, která jsou specifikována v příloze č. 2 návrhu smlouvy. Předpokládané přibližné investiční náklady stavby 33.035.960,- Kč včetně DPH. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách a technické specifikaci pro 4. část veřejné zakázky, které tvoří přílohu č. 1.4 a 2.4 zadávací dokumentace. Realizována bude Varianta 2 technické specifikace (návrh ekonomicky optimální kombinace opatření) a další opatření, která jsou specifikována v příloze č. 2 návrhu smlouvy.
Interne Kennung: 4. část – Masarykovo gymnázium, Příbor, příspěvková organizace
Los: LOT-0005
Titel: 5. část – Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby, výkon inženýrské činnosti, dozoru projektanta a koordinátora BOZP. Tato část veřejné zakázky zahrnuje zejména zpracování návrhu zateplení obvodového pláště, výměna otvorových výplní, zateplení střechy včetně nové skladby střešního pláště, měření a regulace, stínící prvky, instalace FVE s bateriovým úložištěm a další opatření, která jsou specifikována v příloze č. 2 návrhu smlouvy. Předpokládané přibližné investiční náklady stavby 6.301.680,- Kč včetně DPH. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v obchodních podmínkách a technické specifikaci pro 5. část veřejné zakázky, které tvoří přílohu č. 1.5 a 2.5 zadávací dokumentace. Realizována bude Varianta 2 technické specifikace (návrh ekonomicky optimální kombinace opatření) a další opatření, která jsou specifikována v příloze č. 2 návrhu smlouvy.
Interne Kennung: 5. část – Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace