See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie mienia Grupy Zakupowej Podmiotów Leczniczych utworzonej przez Województwo Mazowieckie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie Grupy Zakupowej Podmiotów Leczniczych utworzonej przez Województwo Mazowieckie w zakresie ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem Części 01 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Interne Kennung: Część 01 zamówienia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający planuje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk mienia będącego aktualnie przedmiotem inwestycji oraz mienia w zakresie planowanych inwestycji, których zakończenie jest planowane w trakcie trwania okresu ubezpieczenia. Maksymalna wartość opcji wynosi 3% łącznej wartości dla części 01 zamówienia - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. (CPV 66515400-7, CPV 66515000-3).
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem Części 02 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie
Interne Kennung: Część 02 zamówienia
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
Los: LOT-0003
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku
Beschreibung: Przedmiotem Części 03 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku
Interne Kennung: Część 03 zamówienia
Beschreibung der Optionen: Zamawiający planuje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk mienia będącego aktualnie przedmiotem inwestycji oraz mienia w zakresie planowanych inwestycji, których zakończenie jest planowane w trakcie trwania okresu ubezpieczenia. Maksymalna wartość opcji wynosi 5% łącznej wartości dla części 03 zamówienia - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku (CPV 66515400-7, CPV 66515000-3).
Los: LOT-0004
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy
Beschreibung: Przedmiotem Części 04 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy
Interne Kennung: Część 04 zamówienia
Beschreibung der Optionen: Zamawiający planuje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk mienia będącego aktualnie przedmiotem inwestycji oraz mienia w zakresie planowanych inwestycji, których zakończenie jest planowane w trakcie trwania okresu ubezpieczenia. Maksymalna wartość opcji wynosi 25% łącznej wartości dla części 04 zamówienia - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy (CPV 66515400-7, CPV 66515000-3).
Los: LOT-0005
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym
Beschreibung: Przedmiotem Części 05 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym
Interne Kennung: Część 05 zamówienia
Beschreibung der Optionen: Zamawiający planuje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk mienia będącego aktualnie przedmiotem inwestycji oraz mienia w zakresie planowanych inwestycji, których zakończenie jest planowane w trakcie trwania okresu ubezpieczenia. Maksymalna wartość opcji wynosi 9% łącznej wartości dla części 05 zamówienia - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym (CPV 66515400-7, CPV 66515000-3).
Los: LOT-0006
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Płocku
Beschreibung: Przedmiotem Części 06 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Płocku
Interne Kennung: Część 06 zamówienia
Beschreibung der Optionen: Zamawiający planuje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk mienia będącego aktualnie przedmiotem inwestycji oraz mienia w zakresie planowanych inwestycji, których zakończenie jest planowane w trakcie trwania okresu ubezpieczenia. Maksymalna wartość opcji wynosi 5% łącznej wartości dla części 06 zamówienia - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Płocku (CPV 66515400-7, CPV 66515000-3).
Los: LOT-0007
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie
Beschreibung: Przedmiotem Części 07 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie
Interne Kennung: Część 07 zamówienia
Beschreibung der Optionen: Zamawiający planuje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk mienia będącego aktualnie przedmiotem inwestycji oraz mienia w zakresie planowanych inwestycji, których zakończenie jest planowane w trakcie trwania okresu ubezpieczenia. Maksymalna wartość opcji wynosi 20% łącznej wartości dla części 07 zamówienia - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie (CPV 66515400-7, CPV 66515000-3).
Los: LOT-0008
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Beschreibung: Przedmiotem Części 08 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Interne Kennung: Część 08 zamówienia
Beschreibung der Optionen: Zamawiający planuje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk mienia będącego aktualnie przedmiotem inwestycji oraz mienia w zakresie planowanych inwestycji, których zakończenie jest planowane w trakcie trwania okresu ubezpieczenia. Maksymalna wartość opcji wynosi 10% łącznej wartości dla części 08 zamówienia - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce (CPV 66515400-7, CPV 66515000-3).
Los: LOT-0009
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie
Beschreibung: Przedmiotem Części 09 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie
Interne Kennung: Część 09 zamówienia
Beschreibung der Optionen: Zamawiający planuje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk mienia będącego aktualnie przedmiotem inwestycji oraz mienia w zakresie planowanych inwestycji, których zakończenie jest planowane w trakcie trwania okresu ubezpieczenia. Maksymalna wartość opcji wynosi 20% łącznej wartości dla części 09 zamówienia - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie (CPV 66515400-7, CPV 66515000-3).
Los: LOT-0010
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem Części 10 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
Interne Kennung: Część 10 zamówienia
Los: LOT-0011
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Wojewódzkiego Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie-Zalesiu
Beschreibung: Przedmiotem Części 11 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Wojewódzkiego Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie-Zalesiu
Interne Kennung: Część 11 zamówienia
Beschreibung der Optionen: Zamawiający planuje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk mienia będącego aktualnie przedmiotem inwestycji oraz mienia w zakresie planowanych inwestycji, których zakończenie jest planowane w trakcie trwania okresu ubezpieczenia. Maksymalna wartość opcji wynosi 15% łącznej wartości dla części 11 zamówienia - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Wojewódzkiego Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie-Zalesiu (CPV 66515400-7, CPV 66515000-3).
Los: LOT-0012
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Szpitala Mazowieckiego w Garwolinie Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem Części 12 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Szpitala Mazowieckiego w Garwolinie Sp. z o.o.
Interne Kennung: Część 12 zamówienia
Los: LOT-0013
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Centrum Stomatologii Sp. z o.o. w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem Części 13 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Centrum Stomatologii Sp. z o.o. w Warszawie
Interne Kennung: Część 13 zamówienia
Los: LOT-0014
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego Drewnica Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem Części 14 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego Drewnica Sp. z o.o.
Interne Kennung: Część 14 zamówienia
Los: LOT-0015
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem Części 15 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie
Interne Kennung: Część 15 zamówienia
Los: LOT-0016
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem Części 16 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o.
Interne Kennung: Część 16 zamówienia
Beschreibung der Optionen: Zamawiający planuje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk mienia będącego aktualnie przedmiotem inwestycji oraz mienia w zakresie planowanych inwestycji, których zakończenie jest planowane w trakcie trwania okresu ubezpieczenia. Maksymalna wartość opcji wynosi 10% łącznej wartości dla części 16 zamówienia - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. (CPV 66515400-7, CPV 66515000-3).
Los: LOT-0017
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem Części 17 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
Interne Kennung: Część 17 zamówienia
Beschreibung der Optionen: Zamawiający planuje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk mienia będącego aktualnie przedmiotem inwestycji oraz mienia w zakresie planowanych inwestycji, których zakończenie jest planowane w trakcie trwania okresu ubezpieczenia. Maksymalna wartość opcji wynosi 1,1% łącznej wartości dla części 17 zamówienia - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu (CPV 66515400-7, CPV 66515000-3).
Los: LOT-0018
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem Części 18 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie
Interne Kennung: Część 18 zamówienia
Los: LOT-0019
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Szpitala Dziecięcego im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem Części 19 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Szpitala Dziecięcego im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Warszawie
Interne Kennung: Część 19 zamówienia
Los: LOT-0020
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Samodzielnego Wojewódzkiego Publicznego Zespołu Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem Część 20 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Samodzielnego Wojewódzkiego Publicznego Zespołu Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym w Radomiu
Interne Kennung: Część 20 zamówienia
Beschreibung der Optionen: Zamawiający planuje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk mienia będącego aktualnie przedmiotem inwestycji oraz mienia w zakresie planowanych inwestycji, których zakończenie jest planowane w trakcie trwania okresu ubezpieczenia. Maksymalna wartość opcji wynosi 5% łącznej wartości dla części 20 zamówienia - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Samodzielnego Wojewódzkiego Publicznego Zespołu Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr Barbary Borzym w Radomiu (CPV 66515400-7, CPV 66515000-3).
Los: LOT-0021
Titel: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji „STOCER” Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem Części 21 zamówienia jest ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji „STOCER” Sp. z o.o.
Interne Kennung: Część 21 zamówienia
Beschreibung der Optionen: Zamawiający planuje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości objęcia ochroną ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk mienia będącego aktualnie przedmiotem inwestycji oraz mienia w zakresie planowanych inwestycji, których zakończenie jest planowane w trakcie trwania okresu ubezpieczenia. Maksymalna wartość opcji wynosi 5% łącznej wartości dla części 21 zamówienia - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji „STOCER” Sp. z o.o. (CPV 66515400-7, CPV 66515000-3).