2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Vergaderen en overnachten UWV
Beschreibung: Het faciliteren van externe locaties t.b.v. vergaderingen en bijeenkomsten en accommodaties t.b.v. overnachtingen in Nederland. € 30000.000,-
Interne Kennung: VK.2026.633
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55250000 Vermietung von möblierten Unterkünften für Kurzaufenthalte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vergaderen en overnachten
Beschreibung: Het faciliteren van externe locaties t.b.v. vergaderingen en bijeenkomsten en accommodaties t.b.v. overnachtingen in Nederland. € 30.000.000,-
Interne Kennung: 1