478635-2025 - Wettbewerb
Belgien – Inspektion von Maschinen – Raamovereenkomst voor de keuring van het fire & safety materiaal aan boord van de PoAB vloot
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de keuring van het fire & safety materiaal aan boord van de PoAB vloot
Beschreibung: Om te voldoen aan de vereisten van de FOD mobiliteit en vervoer zijn we op zoek naar een gekwalificeerde en gecertificeerde opdrachtnemer die instaat voor de periodieke keuring, met aflevering van de nodige keuringscertificaten, van het fire and safety materiaal aan boord van de vaartuigen van Port of Antwerp-Bruges.
Interne Kennung: PPP0B3-19446/5258/B11300
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631100 Inspektion von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: B11300_1