See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPLEXNÍ ZAJIŠTĚNÍ PREZENTACE ZNAČEK KVALITY NA TUZEMSKÝCH A ZAHRANIČNÍCH VELETRZÍCH 2026 – 2028
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výběr dodavatelů, kteří zajistí poskytování komplexních expozičních služeb, zejména zhotovení architektonických návrhů stánků, provedení výroby, montáže, demontáže výstavních expozic, uchování a bezpečné uskladnění prvků expozic pro následující veletrhy včetně zajištění možného doprovodného programu a veškerých dalších souvisejících a ostatních služeb souvisejících s provozem expozice směřujících ke komunikační podpoře kvalitních potravin pro veletrhy: - Země živitelka, České Budějovice, 2026 - Podzimní Flora, Olomouc, 2026 - Grüne Woche, Berlín, 2027 - Jarní Flora, Olomouc, 2027 - Země živitelka, České Budějovice, 2027 - Podzimní Flora, Olomouc, 2027 - Grüne Woche, Berlín, 2028 - Jarní Flora, Olomouc, 2028
Vorherige Bekanntmachung: 229860-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tuzemské veletrhy v Českých Budějovicích
Beschreibung: Předmětem je: - návrh expozice, - realizace expozice, - veškeré služby související s provozem expozice, - ostatní služby spojené s realizací zakázky v rámci veletrhu Země Živitelka 2026 a 2027.
Interne Kennung: část 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ a § 222 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku z uzavřené smlouvy na veřejnou zakázku (pro každou část VZ), která bude uzavřena s vybraným dodavatelem, a to v případě, že budou splněny následující podmínky: a) Předmět plnění nového závazku nebylo možno předvídat nebo specifikovat tak, aby Zadavatel od účastníků v rámci zadávacího řízení obdržel vzájemně porovnatelné cenové nabídky, nebo nabídky v souladu se zákonem č. 320/2001 Sb. - Zákon o finanční kontrole ve veřejné správě a o změně některých zákonů (zákon o finanční kontrole); b) Pokud možno, musí být pro kalkulaci nabídkové ceny nového plnění použity položky z Nabídkových cen za realizaci expozic (Příloha č. 1 smlouvy), přičemž jejich výše nesmí být překročena; c) Pokud není možno pro kalkulaci nabídkové ceny nového plnění použít položky z Nabídkových cen za realizaci expozic (Příloha č. 1 smlouvy), navrhne účastník nabídkovou cenu, přičemž na výzvu Zadavatele předloží odůvodnění výše nabídkové ceny jako ceny obvyklé v porovnání s cenovou hladinou u srovnatelné konkurence daného plnění; d) ) Cena za nákup zboží nebo reklamních služeb od třetích stran, které nejsou uvedeny v Příloze č. 1 smlouvy, ani není možno pro kalkulaci ceny použít položky z Nabídkových cen za realizaci expozice (Příloha č. 1 smlouvy) dle písm. c) výše, bude účtována Zadavateli bez přirážky nebo agenturní provize. Účastník se zavazuje vynaložit součinnost při získávání slev v souvislosti s nákupem zboží nebo reklamních služeb od třetích stran. Zadavatel si dále vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ možnost změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, v případě vyhlášení nouzové stavu nebo zhoršení epidemické situace z důvodu epidemie (pandemie), a z toho vyplývající omezení počtu osob, které se nemohou účastnit hromadných akcí včetně veletrhů a výstav. Vyhrazená změna závazku se může týkat rozsahu poskytovaných služeb a s tím související změny ceny.
Los: LOT-0003
Titel: Zahraniční veletrhy v Berlíně
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zejména: - nákup plochy, - návrh expozice, - realizace expozice, - veškeré služby související s provozem expozice, - ostatní služby spojené s realizací zakázky pro veletrhy Grüne Woche 2027 a 2028.
Interne Kennung: část 3
Los: LOT-0002
Titel: Tuzemské veletrhy v Olomouci
Beschreibung: Předmětem je: - návrh expozice, - realizace expozice, - veškeré služby související s provozem expozice, - ostatní služby spojené s realizací zakázky v rámci veletrhů: Flora Olomouc – podzim 2026, Flora Olomouc – jaro 2027, Flora Olomouc – podzim 2027, Flora Olomouc – jaro 2028
Interne Kennung: část 2