2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky kabelů II.
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky kabelů Zadavateli včetně dopravy do místa určení. Přesná specifikace plnění této veřejné zakázky vyplývá z Přílohy č. 1 zadávací dokumentace. Bližší specifikace dodávek je uvedena v Příloze č. 1 zadávací dokumentace. Zadavatel uzavře na základě tohoto zadávacího řízení Rámcovou kupní dohodu, a to s jedním (1) vybraným dodavatelem. Rámcová kupní dohoda bude uzavřena na dobu určitou, a to na období 48 měsíců ode dne její účinnosti nebo do vyčerpání finančního limitu ve výši 44.000.000,- Kč bez DPH dle toho, která ze skutečností nastane dříve. Jednotlivé dodávky budou realizovány na základě dílčích smluv (objednávek) blíže specifikovaných v Rámcové kupní dohodě.
Vorherige Bekanntmachung: 714127-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44300000 Kabel, Draht und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodávky kabelů II.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kupující si dle § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku spočívající ve změně dodavatele, jak je blíže upraveno v čl. 7.6 zadávací dokumentace, jehož textace se tímto považuje za součást Dohody.