See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport niesegregowanych i selektywnie zebranych odpadów komunalnych, pochodzących ze wszystkich nieruchomości z terenu gminy Dobre Miasto oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK-u) – na terenie miasta Dobre Miasto.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport niesegregowanych i selektywnie zebranych odpadów komunalnych, pochodzących ze wszystkich nieruchomości z terenu gminy Dobre Miasto oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK-u) – na terenie miasta Dobre Miasto. 2. W zakres zamówienia wchodzi: 1) wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki na odpady zmieszane (120L), w pojemniki (240L i 120L) i worki do selektywnej zbiórki odpadów, 2) wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki na bioodpady z pielęgnacji zieleni przydomowej (240L) i bioodpady kuchenne (120L) właścicielom, którzy nie kompostują bioodpadów, 3) zorganizowanie i wyposażenie w pojemniki do selektywnej zbiórki „gniazd edukacyjnych” w placówkach oświatowych zlokalizowanych na terenie gminy, 4) odbiór każdej ilości odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Dobre Miasto, z koszy ulicznych usytuowanych na terenach użytku publicznego oraz gniazd edukacyjnych w placówkach oświatowych zlokalizowanych na terenie gminy, 5) odbiór odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Dobre Miasto zgodnie z dostosowaną liczbą i pojemnością pojemników do ilości wytwarzanych odpadów komunalnych w obiekcie oraz częstotliwości wywozu określonej w harmonogramie, 6) odbiór przeterminowanych leków z punktów zbiórki wskazanych przez Zamawiającego, 7) odbiór odpadów wielkogabarytowych, 8) transport odpadów komunalnych odebranych ze wszystkich nieruchomości objętych niniejszym zamówieniem do instalacji określonej w wojewódzkim planie gospodarki odpadami, 9) organizację, utrzymanie i prowadzenie na terenie miasta Dobre Miasto Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). 3. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) został określony w załączniku nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: FR.271.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór oraz transport niesegregowanych i selektywnie zebranych odpadów komunalnych, pochodzących ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Dobre Miasto oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK-u) – na terenie miasta Dobre Miasto
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest odbiór oraz transport niesegregowanych i selektywnie zebranych odpadów komunalnych, pochodzących ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Dobre Miasto oraz prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK-u) – na terenie miasta Dobre Miasto. 2. W zakres umowy wchodzi: 1) wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki na odpady zmieszane (120L), w pojemniki (240L i 120L) i worki do selektywnej zbiórki odpadów, 2) wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki na bioodpady z pielęgnacji zieleni przydomowej (240L) i bioodpady kuchenne (120L) właścicielom, którzy nie kompostują bioodpadów, 3) zorganizowanie i wyposażenie w pojemniki do selektywnej zbiórki „gniazd edukacyjnych” w placówkach oświatowych zlokalizowanych na terenie gminy, 4) odbiór każdej ilości odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Dobre Miasto, z koszy ulicznych usytuowanych na terenach użytku publicznego oraz gniazd edukacyjnych w placówkach oświatowych zlokalizowanych na terenie gminy, 5) odbiór odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości niezamieszkałych z terenu Gminy Dobre Miasto zgodnie z dostosowaną liczbą i pojemnością pojemników do ilości wytwarzanych odpadów komunalnych w obiekcie oraz częstotliwości wywozu określonej w harmonogramie, 6) odbiór przeterminowanych leków z punktów zbiórki wskazanych przez Zamawiającego, 7) odbiór odpadów wielkogabarytowych, 8) transport odpadów komunalnych odebranych ze wszystkich nieruchomości objętych niniejszym zamówieniem do instalacji określonej w wojewódzkim planie gospodarki odpadami, 9) organizację, utrzymanie i prowadzenie na terenie miasta Dobre Miasto Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). 3. Szczegółowy opis przedmiotu umowy został określony w załączniku nr 2 do umowy (SOPZ).