2. Verfahren
Verfahren
Titel: UK 1.LF - Dynamický nákupní systém na dodávky hlubokomrazicích boxů - veřejné zakázky zadané ve 2. čtvrtletí 2026
Beschreibung: Konkrétním předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS jsou dodávky laboratorních mrazících boxů a mrazících zařízení a hlubokomrazicích boxů, a to např. skříňových mrazicích boxů, pultových hlubokomrazicích boxů, skříňových hlubokomrazicích boxů, laboratorních hlubokomrazicích boxů, kryogenních mrazicích boxů. Účel použití: Pro dlouhodobé skladování biologických vzorků, materiálů jako jsou buňky, tkáně, krevní vzorky a další citlivé materiály, které vyžadují extrémně nízké teploty nebo stabilní a velmi nízké teploty. Umožňují bezpečné skladování chemikálií a reagencií, které by mohly být nestabilní nebo degradovat při vyšších teplotách. Místo použití: Vědecké a výzkumné laboratoře veřejné vysoké školy 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.
Interne Kennung: UK1LF/193374/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513100 Tiefkühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výzva 1/2026
Beschreibung: Předmětem plnění jsou dodávky hlubokomrazicích boxů.
Interne Kennung: UK1LF/676949/2025
Los: LOT-0002
Titel: Výzva 2, 3, 4/2026
Beschreibung: Dodávky hlubokomrazicích boxů.
Interne Kennung: UK1LF/193387/2026, UK1LF/198620/2026, UK1LF/195186/2026