2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwerów wraz z systemem operacyjnym, macierzy dyskowych oraz licencji czasowej na oprogramowanie wirtualizacyjne do zbudowania i użytkowania platformy chmury prywatnej.
Beschreibung: 1. Dostawa serwerów wraz z systemem operacyjnym, macierzy dyskowych oraz licencji czasowej na oprogramowanie wirtualizacyjne do zbudowania i użytkowania platformy chmury prywatnej. 2. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę (w sposób umożliwiający ich jednoznaczną identyfikację): - producenta oraz modelu oferowanych serwerów, - producenta oraz modelu oferowanych macierzy, - producenta oraz nazwy oferowanego programu. Oferty nie zawierające ww. informacji zostaną odrzucone. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 362115-2026
Interne Kennung: ZP.272.00020.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung, 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket, 48821000 Netzwerkserver, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001