2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brno - Chodská, budova internátu B3 a B4 - realizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vybudování nového bloku dvou Internátů B3 a B4 (SO 01), včetně potřebné infrastruktury za účelem zvýšení lůžkové kapacity v areálu kasáren Jana Babáka v Brně. Součástí akce je dále vybudování Zázemí pro venkovní sportoviště (SO 02), Vrátnice (SO 03) a Házeliště granátů (SO 04). Všechny objekty jsou novostavby a jsou umístěny v areálu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45216200 Bauarbeiten für Militärgebäude und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/26/V00014168