See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Grupy Zakupowej Podmiotów Leczniczych utworzonej przez Województwo Mazowieckie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie w następującym zakresie: (a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą (CPV - 66516000-0), (b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego (CPV - 66516000-0), (c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia (CPV - 66516000-0).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 01 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem Części 01 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje skorzystania z prawa opcji.
Los: LOT-0003
Titel: Część 02 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem Części 02 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Los: LOT-0004
Titel: Część 03 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku
Beschreibung: Przedmiotem Części 03 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Los: LOT-0005
Titel: Część 04 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy
Beschreibung: Przedmiotem Części 04 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia.
Los: LOT-0006
Titel: Część 05 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym
Beschreibung: Przedmiotem Części 05 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia.
Los: LOT-0007
Titel: Część 06 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Płocku
Beschreibung: Przedmiotem Części 06 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Płocku: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia.
Los: LOT-0008
Titel: Część 07 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie
Beschreibung: Przedmiotem Części 07 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Los: LOT-0009
Titel: Część 08 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce
Beschreibung: Przedmiotem Części 08 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Los: LOT-0010
Titel: Część 09 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie
Beschreibung: Przedmiotem Części 09 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Los: LOT-0011
Titel: Część 10 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem Części 10 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Los: LOT-0012
Titel: Część 11 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Wojewódzkiego Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie – Zalesiu
Beschreibung: Przedmiotem Części 11 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Wojewódzkiego Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Eugeniusza Wilczkowskiego w Gostyninie – Zalesiu: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Los: LOT-0013
Titel: Część 12 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Szpitala Mazowieckiego w Garwolinie Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem Części 12 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Szpitala Mazowieckiego w Garwolinie Sp. z o.o.: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Los: LOT-0014
Titel: Część 13 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Centrum Stomatologii Sp. z o.o. w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem Części 13 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Centrum Stomatologii Sp. z o.o. w Warszawie a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Los: LOT-0015
Titel: Część 14 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego Drewnica Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem Części 14 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego Drewnica Sp. z o.o. a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia.
Los: LOT-0016
Titel: Część 15 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem Części 15 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Samodzielnego Wojewódzkiego Zespołu Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Los: LOT-0017
Titel: Część 16 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem Części 16 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o.: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Los: LOT-0018
Titel: Część 17 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem Części 17 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Los: LOT-0019
Titel: Część 18 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem Części 18 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Los: LOT-0020
Titel: Część 19 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Szpitala Dziecięcego im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem Części 19 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Szpitala Dziecięcego im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Los: LOT-0021
Titel: Część 20 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Samodzielnego Wojewódzkiego Publicznego Zespołu Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr. Barbary Borzym w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem Części 20 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Samodzielnego Wojewódzkiego Publicznego Zespołu Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej im. dr. Barbary Borzym w Radomiu: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia.
Los: LOT-0022
Titel: Część 21 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji „STOCER” Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem Części 21 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji „STOCER” Sp. z o.o.: a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą; b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego; c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w związku z prowadzoną działalnością i posiadaniem mienia;
Los: LOT-0023
Titel: Część 22 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym
Beschreibung: Przedmiotem Części 22 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym: a) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego.
Los: LOT-0024
Titel: Część 23 zamówienia - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego Drewnica Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem Części 23 zamówienia jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego Drewnica Sp. z o.o.: a) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu leczniczego.