2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract voor de aankoop en het onderhoud van bestaande en nieuwe Microsoft-licenties
Beschreibung: Provincie Limburg wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor het leveren van Microsoft licenties voor gebruik in onze tenant “belgischlimburg.onmicrosoft.com”. Op 1 oktober 2025 vervalt de Enterprise Subscription 6 Agreement met Microsoft, waarbinnen deze licenties konden worden aangekocht. Met deze nieuwe overeenkomst beogen we een nieuw contract waarbinnen we onze Microsoft softwarelicenties in relatief grote volumes en over een langere periode aan een vastgeklikte prijs kunnen afnemen. Het afsluiten van de benodigde achterliggende overeenkomst (Enterprise Agreement) met Microsoft maakt inherent deel uit van deze opdracht.
Interne Kennung: PPP0SG-13653/5488/2025N160705
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025N160705_1