478759-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kraszewice w okresie od 01.07.2025r. do 30.06.2026r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Kraszewice w okresie od 01.07.2025r. do 30.06.2026r.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Kraszewice w okresie od 01.07.2025r. do 30.06.2026r., obejmującej: 1.1. Zadanie nr 1 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Kraszewice 1.2. Zadanie nr 2 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów zgromadzonych w PSZOK. 1.3. Zadanie nr 3 – Zbiórka i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych.
Vorherige Bekanntmachung294782-2025
Interne KennungI.271.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Kraszewice w okresie od 01.07.2025r. do 30.06.2026r., obejmującej: 1.1. Zadanie nr 1 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Kraszewice 1.2. Zadanie nr 2 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów zgromadzonych w PSZOK. 1.3. Zadanie nr 3 – Zbiórka i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZNAJDUJE SIĘ W ZAŁACZNIKU NR 8 DO SWZ – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – (OPZ).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung