478774-2026 - Wettbewerb
Spanien – Software-Implementierung – Subministrament de llicències i servei d'implantació, posada en marxa i manteniment d'una solució integrada formada per un planificador de recursos empresarials i una plataforma de gestió i automatització de processos
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Subministrament de llicències i servei d'implantació, posada en marxa i manteniment d'una solució integrada formada per un planificador de recursos empresarials i una plataforma de gestió i automatització de processos
Beschreibung: Subministrament de llicències i servei d'implantació, posada en marxa i manteniment d'una solució integrada formada per un planificador de recursos empresarials i una plataforma de gestió i automatització de processos
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 72265000 Software-Konfiguration, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Subministrament de llicències
Beschreibung: Subministrament de llicències
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Serveis de disseny, implantació, formació, suport i manteniment
Beschreibung: Serveis de disseny, implantació, formació, suport i manteniment
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Naturaleza complementaria del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 72263000 Servicios de implementación de software
Clasificación adicional (cpv): 48218000 Paquetes de software de gestión de licencias, 72265000 Servicios de configuración de software, 72267100 Mantenimiento de software de tecnología de la información
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Subministrament de llicències
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48218000 Paquetes de software de gestión de licencias
Lote: LOT-0002
Clasificación adicional (cpv): 72265000 Servicios de configuración de software, 72267100 Mantenimiento de software de tecnología de la información