2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering van de opdracht voor Onafhankelijke cliëntondersteuning
Beschreibung: Met deze vooraankondiging maken de aanbestedende diensten hun voornemen bekend om per 1 januari 2027 de opdracht onafhankelijke cliëntondersteuning gezamenlijk onder te brengen bij één (1) aanbieder, eventueel opererend als combinant, voor alle deelnemende gemeenten. circa 350 basisproducten op jaarbasis
Interne Kennung: K012284
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het doel van deze vooraankondiging is om geïnteresseerde ondernemingen in de gelegenheid te stellen hun belangstelling voor deelname aan de procedure kenbaar te maken. Daarnaast dient deze vooraankondiging als oproep tot mededinging. Afgezien van de verplichte aankondiging van de gegunde opdracht, zullen er geen aanvullende bekendmakingen volgen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1