See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowej odzieży, obuwia i sprzętu sportowego do 35 WOG
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej odzieży, obuwia i sprzętu sportowego do 35 WOG. Zadanie 1 (część) – dostawa odzieży i obuwia sportowego (odzież oraz obuwie do uprawiania różnych dyscyplin sportowych). Zadanie 2 (część) – dostawa sprzętu sportowego (sprzęt sportowy do uprawiania sportu indywidualnego oraz zespołowego). Zadanie 3 (część) – dostawa sprzętu wspinaczkowego (specjalistyczny sprzęt sportowy do wspinaczki). Zadanie 4 (część) - dostawa sprzętu narciarskiego (specjalistyczny sprzęt sportowy do uprawiania narciarstwa). Zadanie 5 (cześć) – dostawa odzieży sportowej z nadrukami (dresy, koszulki, spodenki i czapeczki z nadrukami). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części oraz zakres znajduje się w załączniku nr 7. Zamawiający wymaga, aby towar był dostarczony jako fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dopuszczony do obrotu oraz pierwszego gatunku.
Interne Kennung: 33/SZKOL/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen, 37423300 Kletterzubehör, 37411000 Wintersportausrüstung, 18412000 Sportkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa fabrycznie nowej odzieży, obuwia i sprzętu sportowego do 35 WOG_ część 1
Beschreibung: Zadanie 1 (część) – dostawa odzieży i obuwia sportowego (odzież oraz obuwie do uprawiania różnych dyscyplin sportowych).
Interne Kennung: 33/SZKOL/26 _ część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie zapisu art. 441 ust. 1 ustawy Pzp (prawo opcji) przewiduje możliwość skorzystania w ramach niniejszej umowy z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym 100% wartości brutto umowy. Ostateczna ilość zamówionych towarów w ramach prawa opcji uzależniona będzie od bieżących potrzeb Zamawiającego i podsiadanych środków finansowych.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa fabrycznie nowej odzieży, obuwia i sprzętu sportowego do 35 WOG_ część 2
Beschreibung: Zadanie 2 (część) – dostawa sprzętu sportowego (sprzęt sportowy do uprawiania sportu indywidualnego oraz zespołowego).
Interne Kennung: 33/SZKOL/26 _ część 2
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa fabrycznie nowej odzieży, obuwia i sprzętu sportowego do 35 WOG_ część 3
Beschreibung: Zadanie 3 (część) – dostawa sprzętu wspinaczkowego (specjalistyczny sprzęt sportowy do wspinaczki).
Interne Kennung: 33/SZKOL/26 _ część 3
Haupteinstufung (cpv): 37423300 Kletterzubehör
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa fabrycznie nowej odzieży, obuwia i sprzętu sportowego do 35 WOG_ część 4
Beschreibung: Zadanie 4 (część) - dostawa sprzętu narciarskiego (specjalistyczny sprzęt sportowy do uprawiania narciarstwa).
Interne Kennung: 33/SZKOL/26 _ część 4
Haupteinstufung (cpv): 37411000 Wintersportausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa fabrycznie nowej odzieży, obuwia i sprzętu sportowego do 35 WOG_ część 5
Beschreibung: Zadanie 5 (cześć) – dostawa odzieży sportowej z nadrukami (dresy, koszulki, spodenki i czapeczki z nadrukami).
Interne Kennung: 33/SZKOL/26 _ część 5