See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej dla MOSiR Tychy w 2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa energii cieplnej dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w 2026 r. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy, nie wcześniej niż od 01.01.2026 roku i nie dłużej niż do 31.12.2026 r. 2. Miejscem dostarczania ciepła są obiekty: 1.1 Klub Rekreacyjno-Sportowy w Tychach, przy ul. Brzozowej 2, 1.2 Hala Sportowa w Tychach, przy al. Piłsudskiego 20, 1.3 Boisko treningowe w Tychach, przy ul. Edukacji, 1.4 Kryta Pływalnia w Tychach, przy ul. Edukacji 9, 1.5 Stadion Zimowy w Tychach, przy ul. Gen. Ch. de Gaulle’a 2. 1.6 od marca 2026 r. po otrzymaniu nowego obiektu z UM Tychy – boisko treningowe przy ul. Edukacji 3. Dostarczanie ciepła do ogrzewania obiektu wyszczególnionego w pkt 1.4.-1.6. odbywa się całorocznie, natomiast do obiektów wyszczególnionych w pkt 1.1. - 1.3. odbywa się w sezonie grzewczym. 4. Przez dostawę energii cieplnej, rozumie się ciepło dostarczane za pośrednictwem nośnika (gorącej wody) o zmiennej temperaturze, zależnej od warunków atmosferycznych według tabel regulacyjnych temperatur dla systemu ciepłowniczego miasta Tychy. 5. Wykonawca ponosi wszelkie koszty eksploatacji systemu cieplnego, w tym koszty paliwa, koszty legalizacji urządzeń kontrolno - pomiarowych. 6. Zamawiający ponosi wyłącznie koszty utrzymania instalacji odbiorczych na obiektach wskazanych powyżej. 7. Dostarczanie ciepła odbywać się będzie na warunkach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 266 z późn. zm.), jak również: - Rozporządzeniu Ministra Energii z dnia 7 kwietnia 2020 r. w sprawie szczegółowych zasad kształtowania i kalkulacji taryf oraz zasad rozliczeń z tytułu zaopatrzenia w ciepło (Dz. U. z 2023 r., poz. 1695 z późn. zm.), - Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 15 stycznia 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemów ciepłowniczych (Dz. U. z 2007 r., Nr 16, poz. 92). 8. Szacunkowe zapotrzebowanie na ciepło w okresie obowiązania umowy wynosi: 14 400 GJ. W tym w styczeń – listopad – 12 100 m3, grudzień – 2 300 m3. 9. Płatność za dostarczane ciepło dokonywana będzie w roku 2026 za okres styczeń – listopad 2026 r. ,natomiast płatność za grudzień 2026 r. nastąpi w styczniu 2027 r. Szczegółowe informacje techniczne dotyczące obiektów zawiera załącznik nr 1a do IWZ pn.: „Informacje techniczne dotyczące obiektów MOSiR”.
Interne Kennung: MOSiR.DZP.231.04.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001