2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jeřábnické práce
Beschreibung: Provádění jeřábnických prací mobilními jeřáby. Předmětem plnění nejsou vazačské práce, které Zadavatel bude realizovat svými zaměstnanci.
Interne Kennung: N006/24/V00033937
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V případě této veřejné zakázky se jedná o zavedení DNS podle pravidel pro užší řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. V první fázi dojde k zavedení DNS, přičemž jsou do tohoto systému zařazeni Dodavatelé, kteří ve lhůtě pro podání žádostí o účast nebo dodatečně prokázali splnění požadavků Zadavatele na kvalifikaci. V druhé fázi jsou odesílány kvalifikovaným Dodavatelům zařazeným v DNS Výzvy k podání nabídek na jednotlivé veřejné zakázky, dle aktuálních provozních potřeb Zadavatele. Zadávání jednotlivých veřejných zakázek v zavedeném DNS se řídí pravidly uvedenými v zadávací dokumentaci uveřejněné na NEN.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45510000 Vermietung von Kranen mit Bedienungspersonal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Jeřábnické práce do nosnosti 80 tun
Los: LOT-0003
Titel: Jeřábnické práce mobilními jeřáby o nosnosti nad 200 tun.
Interne Kennung: N006/24/V00033937/003
Los: LOT-0002
Titel: Jeřábnické práce mobilními jeřáby o nosností od 80 do 200 tun.
Interne Kennung: N006/24/V00033937/002