2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU-Aanbesteding Glasvezelring
Beschreibung: Om goed onderwijs te faciliteren in de stedendriehoek Apeldoor/Deventer/Zutphen is een glasvezelverbinding cruciaal voor het internet en digitale diensten. Aventus heeft in het verleden gekozen voor een redundante oplossing (ring) tussen de drie steden, en binnen de stadgrenzen de sub locaties enkelvoudig aan te sluiten op deze ring. Deze inrichting is tot op heden goed bevallen. Aventus is op zoek naar een partner voor het continueren van de oplossing met een minimum aan nieuw aan te leggen verbindingen gelijk of beter dan de bestaande oplossing, die alle locaties voorziet, of kan voorzien van een hoogwaardig, betrouwbaar en toekomstbestendig redundante glasvezelverbinding voor een goede prijs. De gezochte partner dient flexibele te zijn in de zin dat hij meebeweegt met het eventueel afschalen, dan wel in gebruik nemen van locaties. Hij dient ervoor te zorgen dat de overgang naar een nieuw contract zo soepel mogelijk verloopt zodat de implementatie het onderwijsproces niet frustreert. Zie de Aanbestedingsstukken voor de omvang van de dienstverlening.
Interne Kennung: 25-1125.RR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72720000 Fernnetzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Om goed onderwijs te faciliteren in de stedendriehoek Apeldoor/Deventer/Zutphen is een glasvezelverbinding cruciaal voor het internet en digitale diensten. Aventus heeft in het verleden gekozen voor een redundante oplossing (ring) tussen de drie steden, en binnen de stadgrenzen de sub locaties enkelvoudig aan te sluiten op deze ring. Deze inrichting is tot op heden goed bevallen. Aventus is op zoek naar een partner voor het continueren van de oplossing met een minimum aan nieuw aan te leggen verbindingen gelijk of beter dan de bestaande oplossing, die alle locaties voorziet, of kan voorzien van een hoogwaardig, betrouwbaar en toekomstbestendig redundante glasvezelverbinding voor een goede prijs. De gezochte partner dient flexibele te zijn in de zin dat hij meebeweegt met het eventueel afschalen, dan wel in gebruik nemen van locaties. Hij dient ervoor te zorgen dat de overgang naar een nieuw contract zo soepel mogelijk verloopt zodat de implementatie het onderwijsproces niet frustreert. Zie de Aanbestedingsstukken. Let op: De eis dat leveranciers VCA* gecertificeerd dienen te zijn wordt als volgt aangepast: Alle leveranciers zijn VCA* gecertificeerd en/of alle medewerkers die op het ‘werk’ komen tijdens de uitvoering/migratie van dit project zijn VCA gecertificeerd.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst kan door Aventus met vijfmaal (5x) één (1) jaar worden verlengd.