478795-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Rozbudowa systemu szpitalnego HIS o moduł Zarządzanie Dokumentacją Medyczną w ramach projektu: „Rozwój cyfryzacji i cyberbezpieczeństwa w Szpitalu w Krynicy-Zdroju”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozbudowa systemu szpitalnego HIS o moduł Zarządzanie Dokumentacją Medyczną w ramach projektu: „Rozwój cyfryzacji i cyberbezpieczeństwa w Szpitalu w Krynicy-Zdroju”
Vorherige Bekanntmachung354996-2026
Interne KennungSPZOZ-ZP-271-17/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa systemu szpitalnego HIS o moduł Zarządzanie Dokumentacją Medyczną w ramach projektu: Rozwój cyfryzacji i cyberbezpieczeństwa w Szpitalu w Krynicy-Zdroju
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, instalacja i uruchomienie modułu Zarządzanie Dokumentacją Medyczną stanowiącego rozbudowę systemu szpitalnego HIS zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w SWZ i załącznikach