2. Verfahren
Verfahren
Titel: Buurtsportcoaches gemeente Gennep
Beschreibung: De gemeente Gennep beoogt met deze aanbesteding een opdrachtnemer te contracteren voor de inzet van buurtsportcoaches (combinatiefunctionarissen sport) binnen de gemeente. De buurtsportcoaches leggen verbinding tussen sport- en beweegaanbieders, scholen, (jeugd)zorg- en welzijnsinstellingen en het bedrijfsleven. Zij zijn een belangrijk onderdeel van het programma sport en bewegen in de buurt, met als doel een gezonde en actieve leefstijl en meer sportdeelname 1.350.000
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze Aanbesteding is gekozen voor gunning op basis van de beste prijs/kwaliteitsverhouding. Er is geen sprake van het samenvoegen van Opdrachten omdat dat niet mogelijk is. De Aanbestedende dienst is van mening dat, gezien de homogene en eenduidige aard van de Opdracht, het opdelen in percelen niet doelmatig is.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1