478839-2025 - Wettbewerb
Polen – Messeeinrichtungen – Opracowanie projektu i realizacja zabudowy stoiska wystawienniczego z wyposażeniem na Targach SMAKI REGIONÓW w pawilonie, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu, w dniach 26 - 28 września 2025 r., w tym transport, montaż, serwis techniczny oraz demontaż po zakończeniu wydarzenia
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie projektu i realizacja zabudowy stoiska wystawienniczego z wyposażeniem na Targach SMAKI REGIONÓW w pawilonie, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu, w dniach 26 - 28 września 2025 r., w tym transport, montaż, serwis techniczny oraz demontaż po zakończeniu wydarzenia
Beschreibung1. Przedmiotem umowy jest opracowanie projektu i realizacja zabudowy stoiska wystawienniczego z wyposażeniem na Targach SMAKI REGIONÓW w pawilonie, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu, w dniach 26 - 28 września 2025 r., w tym: transport, montaż, serwis techniczny oraz demontaż po zakończeniu wydarzenia. 2. Niniejsza umowa jest zawierana w związku z realizacją wydarzenia Targi SMAKI REGIONÓW, które odbędzie się w Poznaniu. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, stanowiącym wraz z Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: SOPZ) załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungDOK-IZ-II.272.53.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust.4 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrensart. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem umowy jest opracowanie projektu i realizacja zabudowy stoiska wystawienniczego z wyposażeniem na Targach SMAKI REGIONÓW w pawilonie, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu, w dniach 26 - 28 września 2025 r., w tym: transport, montaż, serwis techniczny oraz demontaż po zakończeniu wydarzenia. 2. Niniejsza umowa jest zawierana w związku z realizacją wydarzenia Targi SMAKI REGIONÓW, które odbędzie się w Poznaniu. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, stanowiącym wraz z SOPZ załącznik nr 6 do SWZ.