2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst kap en aanplant bomen gemeente Delft
Beschreibung: Het werk van ‘Kap en aanplant bomen gemeente Delft’ bestaat in hoofdzaak uit: a) Boven- en ondergronds verwijderen bomen b) Inrichten groeiplaatsen c) Groeiplaatsverbetering d) Planten bomen e) Nazorg en garantie f) Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden g) Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden De aannemer mag redelijkerwijs verwachten dat onder de RAW-raamovereenkomst voor ca. € 3.000.000, - over de totale looptijd van 4 jaar aan deelopdrachten zal worden verstrekt. Aan de voorgaande indicatie kunnen geen rechten worden ontleend. De indicatie dient louter om potentiële inschrijvers een globaal beeld te geven van de omvang van de opdracht.
Interne Kennung: D09-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst kap en aanplant bomen gemeente Delft Perceel 1 Noord
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het bestek betreft een raamovereenkomst met een looptijd van 2 jaar, met een optie tot verlenging van de looptijd van het contract van 2 keer 1 jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Raamovereenkomst kap en aanplant bomen gemeente Delft Perceel 2 Zuid
Interne Kennung: 2