478926-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Postversand – Printservice diensten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrintservice diensten
BeschreibungHer vervaardigen, verwerken, beschikbaar stellen en bezorgen van digitale en fysieke belastingdocumenten, waar onder aanslagbiljetten, herinneringen, aanmaningen en dwangbevelen en ontzorgen van de HHNK organisatie inzake deze dienstverlening. Het gaat jaarlijks om circa 600.000 aanslagbiljetten, 80.000 herinneringen, 27.000 aanmaningen en circa 17.000 dwangbevelen
Interne Kennung25.0934354
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensStandaard Europese openbare aanbestedingsprocedure onder de voorwaarden van ARW
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79571000 Postversand
5. Los
LosLOT-0000
TitelPrintservicebureau diensten
BeschreibungHet vervaardigen, verwerken, beschikbaar stellen en bezorgen van digitale en fysieke belastingdocumenten, waar onder aanslagbiljetten, herinneringen, aanmaningen en dwangbevelen Jaarlijks gaat het om circa 600.000 aanslagbiljetten, 80.000 herinneringen, 27.000 aanmaningen en 17.000 dwangbevelen
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenNa de initiele periode van 4 jaar kunnen er vier optiejaren worden gelicht.